Новина дня

Мексиканці так раділи виграшу у Німеччині, що викликали землетрус

Мексиканські фанати в буквальному сенсі потрясли землю. 17 червня на стадіоні «Лужники» проходив матч між збірними Німеччини і Мексики, і за ним спостерігали фанати з усього світу, особливо на батьківщині. На 35 хвилині матчу Ірвінг Лосано забив гол, і тоді ж в Мехіко в 11:35 за місцевим часом були зареєстровані поштовхи. І це аж ніяк не збіг, справа в тому, що величезний натовп вболівальників почала стрибати від радості. На площі Сокало тоді перебували приблизно 75 тисяч чоловік, вони трясли землю. Також фанати були і на інших вулицях, які нестримно раділи перемозі.

«Нам відомо, що в різних частинах Мехіко, де було велике скупчення людей, фанати почали стрибати, святкуючи гол, і ми змогли зафіксувати на кількох моніторах рух», — розповів Карлос Дель Анхель, директор інституту геологічних і атмосферних досліджень Мексики.

Правда, землетрус був не надто сильним, і навряд чи жителі Мехіко його змогли відчути.

Це не перший штучний землетрус. Подібне сейсмологи зафіксували і під час матчу збірної Перу і Данії, коли перуанці довгоочікуваний гол забили. А в 2016 році вболівальники англійського футбольного клубу «Лестер Сіті» спровокували поштовхи, коли нападник Леонардо Ulloa забив гол на останній хвилині і забезпечив команді нічию. Тоді зі своїх місць одночасно схопилися 30 тисяч глядачів.